Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

2: Radovan Mužík: Na vozovém parku můžete ušetřit velké peníze

Play

Poslechněte si podcast

25. 9. 2019

33 min

Radovan se téměř odjakživa se pohybuje v prostředí automotive a konzultací. Aktuálně se snaží ušetřit firmám peníze, které dávají za jejich služební auta. Není totiž žádným tajemstvím, že právě tam utíkají podnikům prostředky, které by jinak mohly využít mnohem efektivněji. Radovan je zároveň člověkem, který se plně orientuje v B2B marketingu a jeho zkušeností využívají malé a střední podniky nehledě na obor.

Popis podcastu

Martin Pavlík vám dává praktické informace o řízení firmy. Podcast se hodí pro všechny, kteří podnikají nebo se k tomu v brzké době odhodlají. V každém díle Martin vyzpovídá některého z řad hostů, kteří se věnují strategickému plánování, managementu, řízení lidí nebo dalším aspektům, bez kterých se podnikatel neobejde. Buďte inspirováni podnikatelskými příběhy. Nové epizody vychází každý týden.