Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 2: Radovan Mužík: Na vozovém parku můžete ušetřit velké peníze

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

,

Podnikání

,

Management

2: Radovan Mužík: Na vozovém parku můžete ušetřit velké peníze

Obrázek epizody 2: Radovan Mužík: Na vozovém parku můžete ušetřit velké peníze

Poslechněte si podcast

25. 9. 2019

33 min

O epizodě podcastu

Radovan se téměř odjakživa se pohybuje v prostředí automotive a konzultací. Aktuálně se snaží ušetřit firmám peníze, které dávají za jejich služební auta. Není totiž žádným tajemstvím, že právě tam utíkají podnikům prostředky, které by jinak mohly využít mnohem efektivněji. Radovan je zároveň člověkem, který se plně orientuje v B2B marketingu a jeho zkušeností využívají malé a střední podniky nehledě na obor.
Radovan se téměř odjakživa se pohybuje v prostředí automotive a konzultací. Aktuálně se snaží ušetřit firmám peníze, které dávají za jejich služební auta. Není totiž žádným tajemstvím, že právě tam utíkají
podnikům prostředky, které by jinak mohly využít mnohem efektivněji. Radovan je zároveň člověkem, který se plně orientuje v B2B marketingu a jeho zkušeností využívají malé a střední podniky nehledě na obor.