Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 18: Lenka Zelingrová: Chci, aby si lidé přestali házet klacky pod nohy

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

18: Lenka Zelingrová: Chci, aby si lidé přestali házet klacky pod nohy

Obrázek epizody 18: Lenka Zelingrová: Chci, aby si lidé přestali házet klacky pod nohy

Poslechněte si podcast

19. 2. 2020

33 min

Lenka Zelingrová se koučinku věnuje 15 let. Během té doby už potkala celou řadu klientů, které dokonce v rozhovoru rozděluje do tří kategorií. Jak koučovací proces probíhá a proč může být právě pro vás prospěšný? To se dozvíte v tomto podcastu. Ale bude to i o podnikání. Lenka založila vlastní společnost, v rámci které sdružuje další kouče a pořádá školení. Podnikatelkou se ale, jak sama říká, stala až později. 

Popis podcastu

Martin Pavlík vám dává praktické informace o řízení firmy. Podcast se hodí pro všechny, kteří podnikají nebo se k tomu v brzké době odhodlají. V každém díle Martin vyzpovídá některého z řad hostů, kteří se věnují strategickému plánování, managementu, řízení lidí nebo dalším aspektům, bez kterých se podnikatel neobejde. Buďte inspirováni podnikatelskými příběhy. Nové epizody vychází každý týden.