Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 151: Martin Pavlík: Jak integrovat cestu do svého života

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

,

Podnikání

,

Management

151: Martin Pavlík: Jak integrovat cestu do svého života

Obrázek epizody 151: Martin Pavlík: Jak integrovat cestu do svého života

Poslechněte si podcast

7. 1. 2022

32 min

O epizodě podcastu

Je třeba vystoupit ze systému, nebýt jeho pouhou součástí a nechat se vláčet operativou, ale být tvůrcem svého života, plánovat, rozhodovat a určovat směr. K tomu potřebujete dovednosti, odhodlání a systém. Tomu všemu říkám Cesta. Moje Cesta mi pomáhá jak jít životem vědomě, vzdělávat se, dosahovat cílů a užívat si to. Jaká je vaše cesta?

Ukážu vám, jak si udělat systém, který vás bude udržovat na Cestě, jak z Cesty udělat integrální součást života a jak žít a pracovat novým efektivnějším způsobem.
Je třeba vystoupit ze systému, nebýt jeho pouhou součástí a nechat se vláčet operativou, ale být tvůrcem svého života, plánovat, rozhodovat a určovat směr. K tomu potřebujete dovednosti, odhodlání a systém. Tomu všemu říkám Cesta. Moje Cesta mi pomáhá jak jít životem vědomě, vzdělávat se, dosahovat cílů a užívat si to. Jaká je vaše cesta?

Ukážu vám, jak si udělat systém, který vás bude udržovat na Cestě, jak z Cesty udělat integrální součást života a jak žít a pracovat novým efektivnějším způsobem.