Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 135: Pavel Minář: Abych mohl být spolehlivý, musel jsem zapracovat na plánování. Byl jsem notorický odkladač

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

135: Pavel Minář: Abych mohl být spolehlivý, musel jsem zapracovat na plánování. Byl jsem notorický odkladač

Obrázek epizody 135: Pavel Minář: Abych mohl být spolehlivý, musel jsem zapracovat na plánování. Byl jsem notorický odkladač

Poslechněte si podcast

22. 9. 2021

46 min

Jak se dostal ke společnosti Google? Jak se stal certifikovaným trenérem? K čemu jej vlastně jeho klienti potřebují? Je „googlovské” prostředí bezpečné? Jak se mu daří dodržovat plány, sliby, termíny? Kdy udělá nejvíce práce? Proč dělá nejdůležitější věci ráno?

Popis podcastu

Martin Pavlík vám dává praktické informace o řízení firmy. Podcast se hodí pro všechny, kteří podnikají nebo se k tomu v brzké době odhodlají. V každém díle Martin vyzpovídá některého z řad hostů, kteří se věnují strategickému plánování, managementu, řízení lidí nebo dalším aspektům, bez kterých se podnikatel neobejde. Buďte inspirováni podnikatelskými příběhy. Nové epizody vychází každý týden.