Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody 13: Tomáš Drážný: Lidé přehání svoje úspěchy

Time Toasters

Time Toasters

Byznys

13: Tomáš Drážný: Lidé přehání svoje úspěchy

Obrázek epizody 13: Tomáš Drážný: Lidé přehání svoje úspěchy

Poslechněte si podcast

11. 12. 2019

35 min

O epizodě podcastu

Tomáš založil portál executivejob.cz (https://www.executivejob.cz/) . Je headhunter, kterému chyběl web, kde by inzerovali pouze firmy, které hledají top manažery. A tak ho založil. Jeho koncept je jiný než u běžných inzertních webů. Jakou myšlenku bývalý headhunter vnáší do současných vod HR? Dozvíte se v podcastu.
Tomáš založil portálexecutivejob.cz. Je headhunter, kterému chyběl web, kde by inzerovali pouze firmy, které hledají top manažery. A tak ho založil. Jeho koncept je jiný než u běžných inzertních webů. Jakou myšlenku bývalý headhunter vnáší do současných vod HR? Dozvíte se v podcastu.

Popis podcastu

Martin Pavlík vám dává praktické informace o řízení firmy. Podcast se hodí pro všechny, kteří podnikají nebo se k tomu v brzké době odhodlají. V každém díle Martin vyzpovídá některého z řad hostů, kteří se věnují strategickému plánování, managementu, řízení lidí nebo dalším aspektům, bez kterých se podnikatel neobejde. Buďte inspirováni podnikatelskými příběhy. Nové epizody vychází každý týden.