Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #92 - Změna je život

The Girlcast Podcast

SuziFromTheBlog

Kultura

#92 - Změna je život

Obrázek epizody #92 - Změna je život

Poslechněte si podcast

5. 12. 2021

14 min

V dnešní epizodě vám konečně prozradím, kam jsem se na půl roku vypařila, co se za tu dobu změnilo a jak to bude vypadat s podcastem a mojí tvorbou do budoucna. A protože změna je život a já chci žít naplno, občas je potřeba vykročit ze svojí komfortní zóny a skočit po hlavě do neznáma.

Děkuju vám z celéhože posloucháte.

Případné otázky na Q&A epizodu mi pište na instagram @suziharbi :)


Chceš Girlcast podpořit na herohero a získat za to extra porci obsahu? Klikni tady - https://herohero.co/thegirlcastpodcast

Co pravidelným měsíčním příspěvkem získáš?

* Minimálně jednou měsíčně dostanešexkluzivní obsah navíc, který nevyjde nikde jinde. Vždycky bude bez reklam (můžete to být video, audio, delší osobní text na určité téma).

* Některý obsah bude na heroheros předstihem, jako třeba digitální download (např. vaše oblíbené měsíční plánovače:). Novinky se tam budou taky ukazovat jako první - hosté podcastu, plánovaný merch…

* Na začátku každé epizody podcastujmenovitě poděkujuvšem novým podporovatelkám, protože díky nim se může Girlcast posouvat dál a být slyšet tam, kde je potřeba.

* Občas Tě nechám nakouknout pod pokličku toho,jak tvořímGirlcast a sem tam i toho, jak žiju.

(Částka pro odběr je uvedena v eurech, ale při platbě se ti normálně strhne ekvivalent českých korun. Nic víc, nic míň. Odběr můžeš kdykoliv bez problému zrušit :)

---

Připoj se k *TAJNÉ* Facebook skupině tady -The Girlcast Gang Facebook Facebook

Fcb stránka podcastu -The Girlcast podcast tady -https://www.facebook.com/TheGirlcastPodcast

Podcastem provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog - nově Suzi Harbi, který určitě nezapomeň sledovat, aby ti nic neuniklo.

CLUBHOUSE - Najdeš mě tam pod @suziharbi

Dej vědět, co si o epizodě myslíš, na Instagramu nebo Facebooku.

Instagram@suziharbi@thegirlcastpodcast

www.suziharbi.cz

Popis podcastu

Girlcast je podcast pro všechny moderní holky v kategorii late 20’s, které žijí životy svých snů v realitě stejně tak, jako na sociálních sítích, jdou vždy s dobou a za každých okolností mají úsměv na svých perfektně nalíčených rtech.  ...no a nebo třeba taky ne ✌?? Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo. Nová epizoda každou středu! Instagram @suziharbi, @thegirlcastpodcast www.suziharbi.cz