Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

The Girlcast Podcast

SuziFromTheBlog

Kultura

#49 - Na co se těšit do budoucna a co nám nakonec dala krize dobrého

Play

Poslechněte si podcast

3. 5. 2020

19 min

Tato epizoda je pro všechny, které chtějí vidět světlo na konci tunelu.  Vyjmenujeme si, na jaké běžné činnosti se můžeme těšit, až se současná situace uklidní a řekneme si, co dobrého nám nakonec korona krize přece jenom dala. 

Současně bude epizoda sloužit, jako připomínka doby, takže až budete mít v budoucnu pocit, že nejste spokojené se svým životem, vraťte se k ní a poslechněte si ji. Možná vám vrátí pocity, které jste během tohoto období měly a začnete si všeho zase o kapku víc vážit:)

Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo.

Nezapomeňte dát vědět, co si o epizodě myslíte, na blogu nebo Instagramu. Instagram @suzifromtheblog, @thegirlcastpodcast

www.suzifromtheblog.com

Popis podcastu

Girlcast je podcast pro všechny moderní holky v kategorii late 20’s, které žijí životy svých snů v realitě stejně tak, jako na sociálních sítích, jdou vždy s dobou a za každých okolností mají úsměv na svých perfektně nalíčených rtech.  ...no a nebo třeba taky ne ✌