Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #45 - Jak být dobrou kamarádkou

The Girlcast Podcast

SuziFromTheBlog

Kultura

#45 - Jak být dobrou kamarádkou

Obrázek epizody #45 - Jak být dobrou kamarádkou

Poslechněte si podcast

30. 3. 2020

22 min

V této epizodě si povíme, jaké vlastnosti by měla mítdobrá kamarádkaa jak docílitlepších vztahů, ať už kamarádských či partnerských. Protože, co si budeme, na vztazích a kamarádství záležíopravdu hodně.

Poslechni si také tyto epizody:

#29 - Jak a kde poznat nové přátele?
#14 - Toxické vztahy

Označ na Instagramu pod #MamNaTobeNejradsi svoji nejlepší kamarádku a udělej jí radost hezkým vzkazem v popisku pod fotkou:) Ať si tu karanténu a celou současnou situaci vzájemně trošku zpříjemníme:)

Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo.

Nezapomeňtedát vědět, co si o epizodě myslíte, na blogu nebo Instagramu.
Instagram @suzifromtheblog, @thegirlcastpodcast

www.suzifromtheblog.com

Popis podcastu

Girlcast je podcast pro všechny moderní holky v kategorii late 20’s, které žijí životy svých snů v realitě stejně tak, jako na sociálních sítích, jdou vždy s dobou a za každých okolností mají úsměv na svých perfektně nalíčených rtech.  ...no a nebo třeba taky ne ✌?? Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo. Nová epizoda každou středu! Instagram @suziharbi, @thegirlcastpodcast www.suziharbi.cz