Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #39 - S (mým) klukem o vztazích

The Girlcast Podcast

SuziFromTheBlog

Kultura

#39 - S (mým) klukem o vztazích

Obrázek epizody #39 - S (mým) klukem o vztazích

Poslechněte si podcast

11. 2. 2020

31 min

Valentýn je za dveřmi, tak jsem se rozhodla, natočit se svým klukem Zoharem epizodu o vztazích. Bez předchozích příprav, ihned po tom, co přišel po dlouhém dni v práci domů.

Den před tím jsem dala na svůj Instagram anketu, kde jsem vás požádala o otázky a na ty jsme v této epizodě odpověděli.

Poslechněte si, jak poznat, že je váš partner ten pravý. Co je ta nejhorší věc, kterou můžete svojí polovičce udělat nebo v neposlední řadě třeba to, jak je podle nás správné, rozdělit si v páru domácí práce.

Pokud chcete slyšet první epizodu, kterou jsme spolu se Zoharem točili, najdete ji na podcastu jako epizodu #16 - Holky vs Kluci


P.S. V epizodě několikrát zmiňujeme, že jsme spolu už dlouho, ale neprozrazujeme konkrétní číslo. Tipnete si, jak dlouho spolu jsme? Napiště mi na Instagram @suzifromtheblog nebo @thegirlcastpodcast, jsem zvědavá na vaše tipy :)


Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo.

Nezapomeňte dát vědět, co si o epizodě myslíte, na blogu nebo Instagramu.

Instagram @suzifromtheblog, @thegirlcastpodcast

www.suzifromtheblog.com

Popis podcastu

Girlcast je podcast pro všechny moderní holky v kategorii late 20’s, které žijí životy svých snů v realitě stejně tak, jako na sociálních sítích, jdou vždy s dobou a za každých okolností mají úsměv na svých perfektně nalíčených rtech.  ...no a nebo třeba taky ne ✌?? Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo. Nová epizoda každou středu! Instagram @suziharbi, @thegirlcastpodcast www.suziharbi.cz