Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

The Girlcast Podcast

SuziFromTheBlog

Kultura

#35 - Done is better than perfect aneb začni hned!

Play

Poslechněte si podcast

14. 1. 2020

12 min

35. epizoda je tady a mě by zajímalo, jak byste přeložily do češtiny větu "Done is better than perfect" tak, aby to dávalo stejný smysl jako v angličtině a nebylo to krkolomný? :)

Až kliknete na play, dozvíte se, proč nesmíme se vším čekat na to, až budeme připravený, až budeme mít ideální podmínky a vybavení a taky, jak tvořit, aby to mělo smysl a co největší úspěch - ať už se jedná o kontent nebo produkty. 

Done is better than perfect je moje mantra, bez které bych nikdy nic nedodělala a pořád bych se točila dokola v projektech, které bych se marně snažila dotáhnout k dokonalosti. Poslechněte si tuhle epizodu a konečně začněte pracovat na svých snech!


Podcastem vás provází Zuzka z blogu SuziFromTheBlog, který určitě nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuniklo.

Nezapomeňte dát vědět, co si o epizodě myslíte, na blogu nebo Instagramu.

Instagram @suzifromtheblog, @thegirlcastpodcast

www.suzifromtheblog.com

Popis podcastu

Girlcast je podcast pro všechny moderní holky v kategorii late 20’s, které žijí životy svých snů v realitě stejně tak, jako na sociálních sítích, jdou vždy s dobou a za každých okolností mají úsměv na svých perfektně nalíčených rtech.  ...no a nebo třeba taky ne ✌