Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody EP.140 Jasmina Alagič Vrbovská - Základom štastia je pre mňa žiť v pravde.

The Buca Talks

Martina Buckova

Společnost

EP.140 Jasmina Alagič Vrbovská - Základom štastia je pre mňa žiť v pravde.

Obrázek epizody EP.140 Jasmina Alagič Vrbovská - Základom štastia je pre mňa žiť v pravde.

Poslechněte si podcast

23. 4. 2022

55 min

Jasmína je žena, mama, moderátorka a v prvom rade človek, ktorý naozaj žije podľa svojho presvedčenia a podľa toho čo cíti. O tom ako nehodlá odložiť ružové okuliare vo vzťahu s Paťom a pracuje na tom každý deň. Ako nehľadá iné alternatívy okrem toho čo cíti a že v živote sa snaží žiť podľa svojje pravdy a byť samostatnou nezávislou jednotkou. Ale štastnou. Ak vas tento rozhovor nenabije energiou tak ja už neviem, užite si ho moc :) 7:00 MALA BY SI - Ľudia si niekedy myslia, že im patríme 10:00 Obyčajná baba z Petržalky 14:00 Zamilovala som sa a nehodlám odložiť ružové okuliare 16:00 Dieťa je skúškou vzťahu 21:00 Každý má iný štandard 35:00 Samostatná nezávislá jednotka 41:00 Základ štastia je žiť pravde 47.00 Nehladám žiadne iné alternatívy okrem toho čo cítim 49:00 Cikať proti vetru/ cikať proti monzúnu