Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #15 - OSCARS 2020, dopad koronaviru na technologické společnosti

Teorie všeho

Petr Buchal

Společnost

#15 - OSCARS 2020, dopad koronaviru na technologické společnosti

Obrázek epizody #15 - OSCARS 2020, dopad koronaviru na technologické společnosti

Poslechněte si podcast

28. 2. 2020

1 hod 50 min

Bez ohledu na to, zda bezhlavě zásobujete spižírnu konzervami, nebo to celé sledujete s šibalským úsměvem na tváři, nejnovější díl podcastu Teorie všeho by vám rozhodně neměl uniknout.

Dozvíte se, co si myslíme o letošním předávání Cen Akademie, tedy věhlasných Oscarech; následně pohovoříme o tom, jak se technologické firmy vypořádávají s koronavirovou sezonou; v novinkové sekci přijde na přetřes formální potvrzení třetí řady seriálu Sex Education. U Netflixu ale ještě zůstaneme, neboť zhodnotíme první upoutávku na čtvrtou sezonu Stranger Things ( # HopperIsAlive). Nezapomněli jsme ani na (poměrně vágní, co si budem…) kamerový test filmového Batmana s Robertem Pattinsonem v hlavní roli. Ve stáji DC Comics ale máme ještě jednoho koně, resp. klisnu – nejde o nikoho jiného než doktorku Harleen Quinzelovou aka Harley Quinn (Margot Robbie), kterou v kinosálech najdete pod novým jménem. Neopomněli jsem však ani dění v Marvelu, protože k filmu Doctor Strange and The Multiverse of Madness se přidal jeden ze scénáristů Ricka a Mortyho. Na závěr se s vámi jako obvykle podělíme o naše popkulturní (a všechny ostatní) zážitky – Králiček Jojo, Mythic Quest Raven’s Banquet atd. Nic neslibujeme, ale možná přijde i kouzelník.