Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Víte, proč je Mona Lisa tak slavná? Rozhodně ne díky svému autorovi

Temné historky

Lucie Pilátová

Společnost

Víte, proč je Mona Lisa tak slavná? Rozhodně ne díky svému autorovi

Obrázek epizody Víte, proč je Mona Lisa tak slavná? Rozhodně ne díky svému autorovi

Poslechněte si podcast

26. 2. 2023

26 min

Obraz Mona Lisa od malíře Leonarda da Vinciho zná nejspíš každý. Málokdo už ale ví, kdo nebo co tuhle dámu se záhadným úsměvem proslavilo. V bonusové epizodě na www.pickey.cz/temnehistorky nebo na www.herohero.co/temnehistorky pak odhalíte několik z tajemství, která obestírají tuhle renesanční krásku. Na www.instagram.cz/temnehistorky pak najdete další informace.

Popis podcastu

Temné historky, které se staly anebo taky ne. Další, více či méně pravdivé nejenom historické události, zločiny, sondy do hlav geniálních šílenců, lupičů, lidí, co stojí lehce mimo a rozhodně byste neměli chuť je potkat, najdete na předplatném: www.pickey.cz/temnehistorky Tam se dozvíte i, že je občas dobré si dávat pozor na to, kam nás nohy vedou, protože ne vždycky se nám to bude líbit. A úplně na závěr, maminka říkala, že čarodějnice, duchové a další podobná havěť neexistuje. Kdo všechno si to ještě myslel...