Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Talkshow Radia Wave

Český rozhlas

Kultura

Talkshow Radia Wave: Jiří Lábus a Eva Josefíková, velký špatný zakončení sezony

Play

Poslechněte si podcast

31. 12. 2018

57 min

Poslední (letošní?) talkshow měla nelehký úkol: vyrobit silvestrovský díl, ale dlouho před silvestrem samotným. A ještě na pozadí tak nesilvestrovského tématu, jako jsou lidská práva – 16. prosince jsme totiž oslavili 50. výročí jejich všeobecné deklarace. Pozvání přijali Jiří Lábus a Eva Josefíková. Za pultem jste mohli netradičně slyšet bílýho kluka jménem bilej kluk. Prskavky prskaly, zrovna když se to nejvíc hodilo, catering předčil všechny předchozí díly.

Popis podcastu

Razie na bránice slušných lidí, pohřeb historie a znovuzrození dadaismu v osmdesáti minutách. Talkshow Radia Wave se natáčí pětkrát ročně před živým publikem v pražském Divadle Archa. Moderátoři Aleš Stuchlý, Vít Schmarc a Prokop Vejda v ní zpovídají zajímavé hosty z nejrůznějších oblastí společenského života a glosují aktuální dění i historické události.