Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Tady a teď Podcast

Kateřina Zobačová

Zdraví

#E2 - Zázračně nezázračné diety

Play

Poslechněte si podcast

24. 7. 2019

37 min

Ahoj! Moc vás vítám u druhé epizody podcastu Tady a teď. Moc děkuji za věškerou zpětnou vazbu k první epizodě s tipy na podcasty. V dnešní epizodě jsem si pro vás připravila několik "zázračných" diet a trochu si s vámi popovídala o zdravějším stravování a co teda vlastně jíst, pokud se chceme začít zdravěji stravovat a být trochu fit. Hlavně tak, abychom se z toho nezbláznili. Doufám, že se vám dnešní díl bude líbit a třeba si z něho i něco odnesete. Budu moc ráda za jakýkoliv feedback a hodnocení!
Instagram - @katkazobacova
Kde čerpat informace?
Aktin.cz - https://aktin.cz/
Fitclan.sk - https://fitclan.sk/
Nehladu.cz - http://www.nehladu.cz/
Bagniari coach - https://bagniari.com/blog/

Popis podcastu

Ahoj! Vítejte u podcastu Tady a teď. Jmenuji se Kačka a v tomto podcastu bych s vámi ráda rozebírala témata ze života. Ať už je to životní styl, studium, cvičení, strava či osobní motivace zvednout zadek a jít si plnit svoje sny, protože kde jinde, když ne tady a kdy jindy, když ne teď. Doufám, že vám podcast bude líbit. Tak hezký poslech :)