Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Vladimír Štěpán 2. díl: Lidé přežijí, když přežije průmysl. Ale ten nepřežije

Rádio Universum

Kupředu do minulosti

Společnost

Vladimír Štěpán 2. díl: Lidé přežijí, když přežije průmysl. Ale ten nepřežije

Obrázek epizody Vladimír Štěpán 2. díl: Lidé přežijí, když přežije průmysl. Ale ten nepřežije

Poslechněte si podcast

22. 9. 2022

29 min

„Ti poradci... Taky jsem byl s jedním, s panem Havlíčkem, od premiéra Fialy. Ten mi vysvětlil takové věci, že já jsem to za třicet, čtyřicet let své praxe ještě neviděl a nezažil – jak klesne cena LNG na deset korun a tak dál. Samozřejmě že neklesne. Když odepíšu dvě stě miliard kubíků ruského plynu, tak tohle nemůžu čekat. Když náklady na LNG dělají přes čtyřicet eur, tak jak můžu mít cenu za deset korun? To rozum nebere, takovéhle úvahy,“ říká odborník na energetiku Vladimír Štěpán v pokračování rozhovoru pro pořad Právě teď. 2. díl, 22.09.2022, www.RadioUniversum.cz

Popis podcastu

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.