Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Tomáš Dušek 1. díl: Pokud přijde nějaká skutečně smrtící vlna, tak lidé nebudou mít čas se připravit

Rádio Universum

Kupředu do minulosti

Společnost

,

Osobní rozvoj

,

Věda a technika

Tomáš Dušek 1. díl: Pokud přijde nějaká skutečně smrtící vlna, tak lidé nebudou mít čas se připravit

Obrázek epizody Tomáš Dušek 1. díl: Pokud přijde nějaká skutečně smrtící vlna, tak lidé nebudou mít čas se připravit

Poslechněte si podcast

29. 4. 2022

38 min

„Neříkám, že si nedělám zásoby, ale obrovské zásoby si nedělám, protože kdyby přišel velký průšvih, tak si stejně na sebe nevezmu hromady věcí, neodtáhnu hromady potravin, nebo něco takového. Nemám nikde sklad zbraní nebo jídla. Spíš se snažím o vědomosti, protože když budu muset utéct, tak si vezmu to, co mi zůstalo v hlavě,“ říká prepper a autor dystopického románu Třetí vlna, Tomáš Dušek, v rozhovoru pro pořad Kupředu do minulosti. 1. díl, 29.04.2022, www.RadioUniversum.cz

Popis podcastu

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.