Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Marek Vašut 3. díl: Korporace se spojují s vládami, aby ovládly veřejný prostor

Rádio Universum

Kupředu do minulosti

Společnost

Marek Vašut 3. díl: Korporace se spojují s vládami, aby ovládly veřejný prostor

Obrázek epizody Marek Vašut 3. díl: Korporace se spojují s vládami, aby ovládly veřejný prostor

Poslechněte si podcast

24. 11. 2022

40 min

„Schopnost dělat si legraci z druhých, a taky ji sám přijímat, to je to, co fanatikům chybí, protože humor je nejistota, rozkývání, je to často i neúcta k modlám, posvátným kravám a symbolům. Čili, ano, to je to, co bojovníkům za jedinou poznanou, zjevenou pravdu často chybí. Smysl pro humor a nebrat to tak úplně vážně, to chybělo inkvizici, a chybí i novodobé inkvizici,“ říká herec Marek Vašut v rozhovoru pro pořad Rada starších. 3. díl, 24.11.2022, www.RadioUniversum.cz

Popis podcastu

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.