Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Rádio Universum

Kupředu do minulosti

Věda a technika

Jarmila Klímová 2. díl: Vznikla společenská objednávka, která nás má postupným zastrašováním...

Obrázek epizody Jarmila Klímová 2. díl: Vznikla společenská objednávka, která nás má postupným zastrašováním...

Poslechněte si podcast

31. 5. 2018

48 min

Dokument „Obchod se zdravím“ natočený skrytou kamerou v terapeutickém zařízení AKTIP, odvysílaný v České televizi, vyvolal spoustu otázek a odpovědí, které byly bouřivě probírány, jak na sociálních sítích, tak i ve skutečném světě. Tato kauza, ať dopadne jakkoli, ovlivní naše vnímání alternativních léčebných postupů. Ve druhém díle našeho rozhovoru odpovídá, na další část otázek týkající se této kauzy, doktorka Jarmila Klímová, která je i zakladatelkou konzultačního a terapeutického institutu Praha AKTIP, v němž se věnuje psychiatrii, psychosomatice, individuálnímu a rodinnému poradenství. 2. díl, 31.06.2018, www.KupreduDoMinulosti.cz

Popis podcastu

Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.