
Benjamin Kuras 3. díl: Agresívní feminismus si vybral Trumpa jako terč své nenávisti k bílému muži
Denně se setkáváme se zvláštním politologickým paradoxem, který zatím žádný odborník nedokázal uspokojivě vysvětlit. Totiž, že krajní levice, nebo přímo extrémní levice, podporuje nejen migraci, ale migraci z islámských zemí a dokonce etablování a šíření islámu v Evropě. Přitom nejsou na světě tvrdší a zarputilejší odpůrci extrémně levicových nápadů, než věřící muslimové. Nad touto skutečností se v předchozí části rozhovoru podivoval také spisovatel a novinář Benjamin Kuras s tím, že podle jeho přesvědčení radikální islám extrémní levici v Evropě zničí. V debatě o migraci také prohlásil, že by se modlil za Salviniho a připomněl by každému, že Salvini pochází ze slova salvare, což znamená zachránit. 3. díl, 28.06.2019, www.KupreduDoMinulosti.cz
Popis podcastu
Rádio Universum: Rozhovory Martiny Kociánové o světě, lidskosti a hodnotách
Hledáme staré recepty na nové problémy i nové recepty na ty staré. Zajímají nás lidé, jejich zkušenosti a myšlenky, které pomáhají lépe porozumět dnešnímu světu. Věříme, že v minulosti i současnosti lze najít inspiraci pro lidskost, smysl a společné hodnoty. Proto s lidmi vedeme otevřené rozhovory – s respektem, zvědavostí a bez předsudků.
PODPOŘTE NAŠI NEZÁVISLOST:
Vaše podpora nám umožňuje tvořit dál. Děkujeme!
👉 https://www.RadioUniversum.cz/podporte-nas/
BANKOVNÍ SPOJENÍ:
Číslo účtu (CZ): 1010349016/2700
IBAN (Zahraničí): CZ5227000000001010349016
PayPal: podpora@svobodneuniversum.cz
(Vzhledem ke GDPR, prosím uvádějte s platbou pouze jméno a příjmení, případně název firmy.)
Budeme vděční za jakoukoli podporu – jednorázovou i pravidelnou. Právě pravidelní podporovatelé nám dávají jistotu, na které můžeme dlouhodobě stavět.
Velmi vám děkujeme! ❤️
