Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Festival Obzory: Srí Lanka | David Hainall

SVĚTOVÍ

Světoví

Cestování

Festival Obzory: Srí Lanka | David Hainall

Obrázek epizody Festival Obzory: Srí Lanka | David Hainall

Poslechněte si podcast

9. 5. 2022

21 min

V podcastu, který jsme natáčeli na cestovatelském festivalu Obzory, jsme se bavili s Davidem Hainallem, fotografem a průvodcem. Na Srí Lance si podle něj každý najde to své, ať už chce svou dovolenou trávit pobytem na pláži či se prodírat nekonečnou džunglí a objevovat místní faunu a flóru.  Na jihu této asijské země se nachází Adamova hora, posvátné místo čtyř světových náboženství - křesťanství, islámu, buddhismu a hinduismu. Pro místní je hora významnou destinací, na kterou by měl každý z nich vystoupat alespoň jednou v životě. Více o Srí Lance, jejích obyvatelích a celkovém fungování země se dozvíte v celém podcastu. Příjemný poslech!

Popis podcastu

Cestovatelský podcast SVĚTOVÍ divákům a posluchačům přináší příběhy z celého světa. Od zkušeností se životem v zahraničí, po cestování do míst, kam turisté nejezdí.