Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Svatebky potkávají Ježíškova vnoučata: Seniorská módní policie hodnotí šaty ze svatební půjčovny

Svatebky

Český rozhlas

Pro ženy

Svatebky potkávají Ježíškova vnoučata: Seniorská módní policie hodnotí šaty ze svatební půjčovny

Obrázek epizody Svatebky potkávají Ježíškova vnoučata: Seniorská módní policie hodnotí šaty ze svatební půjčovny

Poslechněte si podcast

17. 12. 2019

7 min

O epizodě podcastu

Paní Josefa, obyvatelka jednoho středočeského domova pro seniory, si před dvěma lety přála výlet na hvězdárnu v Ondřejově. Moderátorce Radia Wave Veronice Ruppert se tohle poetické přání zalíbilo a prostřednictvím charitativního projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata ho paní Josefě splnila. Od té doby se vídají pravidelně a letos vzala Veronika paní Josefu do svatebního salónu.
Paní Josefa, obyvatelka jednoho středočeského domova pro seniory, si před dvěma lety přála výlet na hvězdárnu v Ondřejově.

Všechny díly podcastu Svatebky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas proAndroidaiOSnebo na webumujRozhlas.cz.

Popis podcastu

Série Svatebky sleduje 5 dívek, které se připravují na svou první svatbu. Zachycuje, jak dnes mladé české nevěsty přemýšlí o svých svatebních šatech. Kdo a co je ovlivňuje, jaký chtějí udělat dojem a pro koho vlastně jejich šaty vznikají? Osmidílný seriál přibližuje, jak se ve svatebních šatech míchají tradice a trendy, osobnost a hodnoty nevěsty a očekávání okolí.