Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Kateřina Vacková - Superženy Marie Claire

Superženy Marie Claire

Burda International CZ

Pro ženy

Kateřina Vacková - Superženy Marie Claire

Obrázek epizody Kateřina Vacková - Superženy Marie Claire

Poslechněte si podcast

26. 11. 2020

30 min

Vystudovala Harvard Medical School, stala se ambasadorkou Organizace spojených národů, ovšem známá je především tím, že založila neziskovou organizaci Loono, která naučila už 80 tisíc lidí, jak předcházet závažným onemocněním. I díky tomu ji časopis Forbes zařadil do svého žebříčku 30 pod 30. To je ovšem jen zlomek toho, čemu se věnuje. Jejím tématem je aktuálně soustředit se na sebe sama, konečně si udělat atestaci a stát se doktorkou. Poslechněte si inspirativní díl podcastu Superženy s Kateřinou Vackovou.

Popis podcastu

NALAĎTE SI náš nový podcast! Moderní doba na nás klade vysoké nároky. Jak jim se ctí dostát, ale neztratit sebe samu? Marie Claire se ptá těch nejpovolanějších. Daří se jim být na špičce ve svém oboru, ale nevzdávají se ani rodinného života. Jak to tyto manažerky, sportovkyně, vizionářky a mentorky zvládají? To zjistíte v podcastu o úspěšných ženách. Moderátorka Pavlína Wolfová, sama taky jedna taková „superžena“, svými otázkami míří přímo na tělo, a naši hosté neuhýbají!