Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #9 O zubech: Zoubková víla Simča a její projekt @zdenickudentalnihygienistky

Stylish Coffee Podcast

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#9 O zubech: Zoubková víla Simča a její projekt @zdenickudentalnihygienistky

Obrázek epizody #9 O zubech: Zoubková víla Simča a její projekt @zdenickudentalnihygienistky

Poslechněte si podcast

23. 1. 2020

39 min

Zuby, dentální hygiena a barevné plány na 2020. S naším dnešním hostem, Simčou@z_denicku_dentalni_hygienistky, si povídáme o nejčastějších chybách při čištění zubů, pití Coly, marketingových tricích a největších mýtech, které o zubech kolují. Na závěr probereme i to, jaké dostává hejty od svých kolegů a sledujících a proč se rozhodla svůj život zasvětit právě dentální hygieně.

Sluchátka do uší, kartáček do ruky a na čištěnou!

Simči videa o čištění zubů si můžete pustit na Youtubezde.

Popis podcastu

Trocha sarkasmu a černého humoru ještě nikdy nikoho nezabila. Stylish Coffee Podcast blogerky Veroniky Tázlerové a Adriana Brandýse je neformální povídání o všem, co nás baví a zajímá. Jednou za čtrnáct dní vám tu nad hrnkem kafe chceme ukázat, že když se nebudeme brát příliš vážně, život bude mnohem krásnější. A že když nejde o život, jde o… Sledujte nás i na Instagramu @veronikatazlerova a @thatboy.cz nebo k nám vyšlete poštovního holuba na stylishcoffeepodcast@elitebloggers.cz.