Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #3 Jak zjistit, co o nás ví Facebook a Google?

Stylish Coffee Podcast

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#3 Jak zjistit, co o nás ví Facebook a Google?

Obrázek epizody #3 Jak zjistit, co o nás ví Facebook a Google?

Poslechněte si podcast

31. 10. 2019

39 min

Odposlouchává nás Facebook? Co o nás ví Google? A jaký osud čeká veverky v pralese? Ve třetí epizodě Stylish Coffee Podcastu probereme obchod s informacemi, sběr dat a to, jaké může mít následky, když nečtěteme zdlouhavé podmínky užívání na internetu. Tak si nachystejte svou oblíbenou kávu, pohodlně se usaďte a zaposlouchejte se.

Popis podcastu

Trocha sarkasmu a černého humoru ještě nikdy nikoho nezabila. Stylish Coffee Podcast blogerky Veroniky Tázlerové a Adriana Brandýse je neformální povídání o všem, co nás baví a zajímá. Jednou za čtrnáct dní vám tu nad hrnkem kafe chceme ukázat, že když se nebudeme brát příliš vážně, život bude mnohem krásnější. A že když nejde o život, jde o… Sledujte nás i na Instagramu @veronikatazlerova a @thatboy.cz nebo k nám vyšlete poštovního holuba na stylishcoffeepodcast@elitebloggers.cz.