Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #2 Jak poznat toxické přátelství?

Stylish Coffee Podcast

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#2 Jak poznat toxické přátelství?

Obrázek epizody #2 Jak poznat toxické přátelství?

Poslechněte si podcast

17. 10. 2019

49 min

Jak zjistit, jakými lidmi se obklopovat, trocha červené knihovny a naše vzpomínky z dětství. Ve druhé epizodě Stylish Coffee Podcastu se dozvíte o našich vztazích, proč je důležité mít kolem sebe ty správný lidi a jak s přátelstvím souvisí hrách. Tak si nachystejte kávu, nasaďte sluchátka a jdeme na to!

Popis podcastu

Trocha sarkasmu a černého humoru ještě nikdy nikoho nezabila. Stylish Coffee Podcast blogerky Veroniky Tázlerové a Adriana Brandýse je neformální povídání o všem, co nás baví a zajímá. Jednou za čtrnáct dní vám tu nad hrnkem kafe chceme ukázat, že když se nebudeme brát příliš vážně, život bude mnohem krásnější. A že když nejde o život, jde o… Sledujte nás i na Instagramu @veronikatazlerova a @thatboy.cz nebo k nám vyšlete poštovního holuba na stylishcoffeepodcast@elitebloggers.cz.