Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody #1 První rande

Stylish Coffee Podcast

Elite Bloggers Podcasts

Osobní rozvoj

#1 První rande

Obrázek epizody #1 První rande

Poslechněte si podcast

1. 10. 2019

38 min

Kdo je Veru a Andy? Proč jsme nervózní jako na prvním rande? A jak jsme se my dva dali dohromady? To vše se dozvíte v první epizodě našeho Stylish Coffee podcastu, ve které si nad hrnkem kafe a s trochou sarkasmu na jazyku povídáme o influencerech, blogerech, youtuberech a instalatérech. Tak si připravte kávu, pohodlně se usaďte a přidejte se k nám.

Popis podcastu

Trocha sarkasmu a černého humoru ještě nikdy nikoho nezabila. Stylish Coffee Podcast blogerky Veroniky Tázlerové a Adriana Brandýse je neformální povídání o všem, co nás baví a zajímá. Jednou za čtrnáct dní vám tu nad hrnkem kafe chceme ukázat, že když se nebudeme brát příliš vážně, život bude mnohem krásnější. A že když nejde o život, jde o… Sledujte nás i na Instagramu @veronikatazlerova a @thatboy.cz nebo k nám vyšlete poštovního holuba na stylishcoffeepodcast@elitebloggers.cz.