Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jedenáct návrhů, jak se co nejrychleji dostat z krize

Studio N

Deník N

Zpravodajství

,

Společnost

Jedenáct návrhů, jak se co nejrychleji dostat z krize

Obrázek epizody Jedenáct návrhů, jak se co nejrychleji dostat z krize

Poslechněte si podcast

26. 2. 2021

31 min

Situace je vážná. Toto konstatování už jde každému na nervy, ale co dělat? Česko čelí covidu neúspěšně. Potřebuje změnu, nové nápady a hlavně nový přístup. Konzervováním současného stavu se nepohneme z místa a zůstaneme nebezpečným ohniskem epidemie uprostřed Evropy, zatímco mnohé jiné země se už budou vracet k normálnímu, jen asi trochu opatrnějšímu způsobu života. Tato vyhlídka je naprosto reálná a dost pravděpodobná. Petr Koubský se pokusil dát dohromady několik tipů a úhlů pohledu, jak nešťastnou situaci změnit.

-

Nové epizody Studia N najdete každý všední den odpoledne nanašem webu, v podcastových aplikacíchSpotify,Apple Podcasts,Google Podcastsa dalších. Sledovat nás můžete také naInstagramu.

-

Máte tip nebo poznámku? Napište nám email nafilip.titlbach@denikn.cz

-

Pokud chcete podcast Studio N podpořit, můžete to udělat formoupředplatného Deníku N. Děkujeme všem podporovatelům nezávislé žurnalistiky.

Popis podcastu

Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.