Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Do Studia Leonardo dnes přišel Jan Černocký, který už více než dvacet let zdokonaluje, co všechno umí stroje zjistit z řeči lidí

Do Studia Leonardo dnes přišel Jan Černocký, který už více než dvacet let zdokonaluje, co všechno umí stroje zjistit z řeči lidí

Obrázek epizody Do Studia Leonardo dnes přišel Jan Černocký, který už více než dvacet let zdokonaluje, co všechno umí stroje zjistit z řeči lidí

Poslechněte si podcast

26. 6. 2021

23 min

Vede totiž Ústav počítačové grafiky a multimédií na Fakultě informačních technologií VUT v Brně. Jak moc hrozí, že nám někdo "ukradne" hlas, se zeptá Martina Pouchlá.

Popis podcastu

Rozhovor s osobnostmi ze světa vědy. (Pořad se již nevysílá)

Všechny díly podcastu Studio Leonardo můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .