Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Plochá dráha: rychlejší start než Formule 1 | Václav Milík | Celiska #vApexu

STROPcast

STROP media

Zábava

Plochá dráha: rychlejší start než Formule 1 | Václav Milík | Celiska #vApexu

Obrázek epizody Plochá dráha: rychlejší start než Formule 1 | Václav Milík | Celiska #vApexu

Poslechněte si podcast

28. 4. 2022

1 hod 11 min

Václav Milík je jeden z našich nejlepších závodníků, kteří sedlají vlastně takové hodně splašené pekelné bicykly s motory poháněnými metanolem. Vašek jezdí zásadně bez brzd, zatáčí jenom doleva, a po startu má větší zrychlení než Formule 1. V zatáčkách nejede jinak než ve smyku (dalo by se říct v driftu) a přitom je se soupeři v těsném kontaktu. Na rovince sto dvacet za hodinu a v zatáčce kole devadesátky. Kolem trati nejsou žádné únikové zóny ani kačírky, dráha je lemovaná tvrdým mantinelem. V tomto podcastu vám nejednou vstane husí kůže a přejede mráz po zádech. Ano, poznali jste správně, řeč je o ploché dráze!

Popis podcastu

STROPcast je první česká podcastová platforma, kterou má pod svými křídly filmová produkce STROP media. Jednoduše chceme podpořit a dát prostor těm, kdo mají co říct. Rozhodli jsme se jim pomoci v tvorbě zajímavého obsahu, který nás baví, a věříme, že bude bavit i Vás. Pojďme společně vytvářet a podporovat tento ojedinělý projekt.