Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jaké je, být babičkou v životě i na jevišti? Odpovídá muzikálová a operetní zpěvačka Pavla Břínková

Jaké je, být babičkou v životě i na jevišti? Odpovídá muzikálová a operetní zpěvačka Pavla Břínková

Obrázek epizody Jaké je, být babičkou v životě i na jevišti? Odpovídá muzikálová a operetní zpěvačka Pavla Břínková

Poslechněte si podcast

13. 6. 2020

42 min

Kariéru nikdy neupřednostňovala před rodinou a mateřstvím. Našly se v její závratné kariéře také chyby, na kterých se prý člověk učí? Co bylo předmětem listiny, kterou sepsala s rodiči před vysněným studiem konzervatoře?

Popis podcastu

Empatie, hloubka, poutavost i dojetí… Jitka Novotná zpovídá zajímavé ženy a zajímavé muže.

Všechny díly podcastu Stříbrný vítr můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz .