Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Zprávy Českého rozhlasu Střední Čechy: Vlaky z Kralup a Kladna nejezdí na Masarykovo nádraží. Končit v Bubnech budou do podzimu 2027

Zprávy Českého rozhlasu Střední Čechy: Vlaky z Kralup a Kladna nejezdí na Masarykovo nádraží. Končit v Bubnech budou do podzimu 2027

Obrázek epizody Zprávy Českého rozhlasu Střední Čechy: Vlaky z Kralup a Kladna nejezdí na Masarykovo nádraží. Končit v Bubnech budou do podzimu 2027

Poslechněte si podcast

Dnes

2 min

O epizodě podcastu

Vlaky končí ve stanici Praha-Bubny, odtud cestující dál co centra pokračují ze stanice metra C Vltavská. Jako náhradní dopravu můžou využít taky tramvajové linky 6 a 34.
Vlaky končí ve stanici Praha-Bubny, odtud cestující pokračují dál do centra ze stanice metra C Vltavská. Jako náhradní dopravu mohou využít taky tramvajové linky 6 a 34.

Popis podcastu

Informace ze středních Čech, české písničky a zábava.