
O epizodě podcastu
Čas … může být tím, co vše zhojí, ale také velmi nelítostným soupeřem. Zejména v momentech, kdy neúprosně tikají biologické hodiny a vytoužené dvě čárky se ne a ne objevit! Správně. V dnešním speciálním dílu Stetoskopu věnovanému Noci vědců na téma ČAS se budeme věnovat situacím cosi počít, když nejde počít. Když je čas i příroda proti vám na řadu přicházejí mí dnešní hosté – pan doc. Michal Ješeta – embryolog a paní MUDr. Lenka Mekiňová, lékařka, oba z pracoviště reprodukční medicíny, CAR GPK FN a LF MU.
Speciální díl pro Noc vědců 2021 s tématem ČAS.
Čas … může být tím, co vše zhojí, ale také velmi nelítostným soupeřem. Zejména v momentech, kdy neúprosně tikají biologické hodiny a vytoužené dvě čárky se ne a ne objevit! Správně. V dnešním speciálním dílu Stetoskopu věnovanému Noci vědců na téma ČAS se budeme věnovat situacím, co si počít, když nejde počít. Když je čas i příroda proti vám, na řadu přicházejí dnešní hosté – pan doc. Michal Ješeta – embryolog a paní MUDr. Lenka Mekiňová, lékařka, oba z pracoviště reprodukční medicíny, CAR GPK FN a LF MU.
Speciální díl pro Noc vědců 2021 s tématem ČAS.
Popis podcastu
Lékařská fakulta Masarykovy univerzity vzdělává nové generace lékařů a zdravotníků, sdílí svoje nejlepší znalosti a dovednosti a aktivně se podílí na vědeckých výzkumech.
