Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Petr Murmak (Czech Games Edition)

Štěstí v práci

Michal Šrajer

Byznys

Petr Murmak (Czech Games Edition)

Obrázek epizody Petr Murmak (Czech Games Edition)

Poslechněte si podcast

17. 5. 2022

53 min

Věděli jste, že se jedna z vůbec nejprodávanějších deskovek na světě vydává u nás? Jde o slavnáKrycí jména, která dnes už existují v desítkách jazyků a prodávají se opravdu po celém světě. Je to hra, za kterou stojí firma CGE, neboliCzech Games Edition. A právě sem jsem zajel natočit další epizodu svého podcastu.

K mikrofonu jsem si u nich v "deskovkovém království" sedl se spoluzakladatelem a CEO, Petrem Murmakem. Probrali jsme nejen historii firmy, ale i to, jak vlastně svět deskových her vypadá, jak takové hry vznikají a co všechno je k tomu potřeba.

Ale nezapomněli jsme samozřejmě ani na zajímavosti z firemní kultury. Moc mě nadchlo třeba to, že je CGE vlastně "rodinná firma". Neboli firma, která po všech stránkách podporuje rodinný život - ať už dětskými místnostmi v kancelářích, nebo třeba pravidelnými týdenními rodinnými celofiremními výjezdy. Řeč byla ale taky o svobodě, práci na dálku, nebo záměrně pozvolném růstu...

Popis podcastu

Rozhovory s leadery, kteří budují úspěšné firmy, ve kterých je lidem dobře. Povídání o praktických zkušenostech z doopravdu lidských organizací. Konkrétní tipy i praktiky, které by mohli změnit i váš tým, nebo celou firmu.