Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Udavač Šídlo, dementi z KDU-ČSL a zlodějka Schillerová

Šťastný podcast

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Zábava

,

Politické zprávy

Udavač Šídlo, dementi z KDU-ČSL a zlodějka Schillerová

Obrázek epizody Udavač Šídlo, dementi z KDU-ČSL a zlodějka Schillerová

Poslechněte si podcast

12. 2. 2024

46 min

V politice nás Slováci definitivně předběhli. Jak ukazujeme v aktuálním Šťastném pondělí , jsme o několik let pozadu a máme se od nich co učit, především co do prezidentských voleb za 4 roky. Ve Šťastném podcastu jsme se ale rozhodli být pozitivní a podívat se i na ty věci, v nichž Slováky předčíme na celé čáře my.


Mimořádně zajímavé ovšem bylo v minulém týdnu dění na sociálních sítích. Všechno to začal ministr zemědělství za KDU-ČSL Marek Výborný, který se rozhodl prověřit znalost slovní zásoby uživatelů sítě X. To ale nebyl nejzajímavější moment minulého týdne na sociálních sítích českých politiků. O ten se postarala Alena Schillerová. Poslechněte si víc.


***

Šťastný podcast

  • Satirický pořad Šťastné pondělí vychází každé pondělí v osm hodin ráno na webu Seznam Zprávy.
  • Ještě ten den večer si můžete poslechnout i Šťastný podcast , ve kterém vás bereme do zákulisí výroby oblíbeného pořadu. V podcastové afterparty rozebíráme, co se do aktuálního dílu nevešlo, a servírujeme důkladnou analýzu politického bizáru na sociálních sítích. Účinkují Jindřich Šídlo, scenárista Konstantin Sulimenko, producent Ondřej Lasák a docentka Instagramu Tereza Povolná.
  • Poslouchejte na Seznam Zprávách , Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.
  • Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku , Instagramu , X (Twitteru) nebo Threads , kde najdete ještě víc ze Šťastného pondělí.
  • A přihlásit se můžete i k odběru Šťastného oběžníku