Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Turek drtivě vyhrál. Pozvedne evropskou pravici?

Šťastný podcast

Seznam Zprávy

Zpravodajství

,

Zábava

,

Politické zprávy

Turek drtivě vyhrál. Pozvedne evropskou pravici?

Obrázek epizody Turek drtivě vyhrál. Pozvedne evropskou pravici?

Poslechněte si podcast

10. 6. 2024

45 min

* Ptejte se nás na cokoliv v našem formuláři ! Odpovíme již brzy ve speciálním dílu.


Rusko si dovoluje víc a víc. Jako by nestačilo, že ruský šéfpropagandista Solovjov hostí ve svém pořadu „experty“, kteří se předhánějí v psaní co nejkrvavějších scénářů, jak Rusko s Evropou zatočí. Nyní podporovatelé Ruska stále častěji přecházejí od slov k činům, a proto jsme jim věnovali aktuální Šťastné pondělí . Jak se totiž ukazuje, s Ruskem nás nepojí jen nenávistné vztahy, ale i čilý obchod třeba přes Kyrgyzstán nebo sdílení služeb jisté rakouské firmy. Jak tyto transakce fungují, popisujeme v první části naší zábavné a občas i trochu vážné show.

Ve Šťastném podcastu jsme se ale nemohli vyhnout i hlavní evropské události (až do pátečního začátku fotbalového mistrovství Evropy) – eurovolbám. Dalo by se říci, že volby do Evropského parlamentu byly další ze série voleb, kdy se mohou jako úspěšné tvářit skoro všechny strany. ANO bude tvrdit, že vyhráli, protože vyhráli na počet hlasů. SPOLU se bude hlásit o svou chvilku slávy, protože jako vládní koalice dosáhla na velmi přijatelný výsledek. STAN zase zdvojnásobil počet svých europoslanců a zbavil se Stanislava Polčáka. Jenže opravdovým vítězem je někdo úplně jiný - Přísaha a Motoristé.

A kdo naopak propadl? I to si už teď můžete poslechnout ve Šťastném podcastu!


***

Šťastný podcast

  • Satirický pořad Šťastné pondělí vychází každé pondělí v osm hodin ráno na webu Seznam Zprávy.
  • Ještě ten den večer si můžete poslechnout i Šťastný podcast , ve kterém vás bereme do zákulisí výroby oblíbeného pořadu. V podcastové afterparty rozebíráme, co se do aktuálního dílu nevešlo, a servírujeme důkladnou analýzu politického bizáru na sociálních sítích. Účinkují Jindřich Šídlo, scenárista Konstantin Sulimenko, producent Ondřej Lasák a docentka Instagramu Tereza Povolná.
  • Poslouchejte na Seznam Zprávách , Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.
  • Nezapomeňte nás také sledovat na našem Facebooku , Instagramu , X (Twitteru) nebo Threads , kde najdete ještě víc ze Šťastného pondělí.
  • A přihlásit se můžete i k odběru Šťastného oběžníku