Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jonáš Kura - Batohy ze Dřeva & Florbal na Nový Level

StartupKidz

Max Kozlov

Byznys

Jonáš Kura - Batohy ze Dřeva & Florbal na Nový Level

Obrázek epizody Jonáš Kura - Batohy ze Dřeva & Florbal na Nový Level

Poslechněte si podcast

9. 6. 2019

20 min

Jonáš od 3 let hraje florbal a na vrchol nedotáhl jen sebe, ale vybudoval celou organizaci Peaches. Ikona českého florbalu, se kterou tento sport posouvají na nový level. Při troše nudy zbouchal vlastnoručně dřevěný batoh a nyní rozjížidí značku WoodBag, jejichž batohy podporují desítky influencerů po celé republice.

Jak přiměl aby ho podporovali mezinárodní sponzoři a mnozí influenceři? Proč se nebát a jak pod sebou postavit tým? To vše v podcastu s @jonaskura!

Popis podcastu

Jsou mladí. Jsou jiní. Jsou to rebelové. Plavou proti proudu a rozbíjejí sociální předsudky o tom, co mladá generace dokáže. Technologie, tvorba a podnikání jsou jim přirozené. Své okolí posouvají vpřed a nelze je zastavit. Já jim říkám Startup Kidz. Moje jméno je Max Kozlov (@themaxkozlov). V této sérii rozhovorů vyzpovídám ty nejzajímavější mladé lidi, kteří se do vlastních projektů pustili po hlavě a už nyní sklízejí ovoce. Většinou jsou to prostě mladí kamarádi, co jedou bomby. Poslechněte si jejich příběhy, největší životní úspěchy, selhání a lekce, které se nebojí předávat dál.