Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jiří Diblík - Design, Zplnoletnění a Prodej Startupu

StartupKidz

Max Kozlov

Byznys

Jiří Diblík - Design, Zplnoletnění a Prodej Startupu

Obrázek epizody Jiří Diblík - Design, Zplnoletnění a Prodej Startupu

Poslechněte si podcast

18. 5. 2019

1 hod 5 min

Jak se kluk z malého města, který ve 12 letech poprvé tvořil grafiku pro letáky dopracoval k prodeji svého startupu a nyní vedení vlastního designového studia Qusion se zaměstnanci po celém světě? Jaké to bylo být jedním z prvních teenagerů, kteří se nechali v 16 zplnoletnit?

To a mnohem více se dozvíte v rozhoru s Jiřím Diblíkem. Je mu 21 let, CEO studia Qusion a je nadšencem do cestování a digitálních produktů.

Popis podcastu

Jsou mladí. Jsou jiní. Jsou to rebelové. Plavou proti proudu a rozbíjejí sociální předsudky o tom, co mladá generace dokáže. Technologie, tvorba a podnikání jsou jim přirozené. Své okolí posouvají vpřed a nelze je zastavit. Já jim říkám Startup Kidz. Moje jméno je Max Kozlov (@themaxkozlov). V této sérii rozhovorů vyzpovídám ty nejzajímavější mladé lidi, kteří se do vlastních projektů pustili po hlavě a už nyní sklízejí ovoce. Většinou jsou to prostě mladí kamarádi, co jedou bomby. Poslechněte si jejich příběhy, největší životní úspěchy, selhání a lekce, které se nebojí předávat dál.