Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jakub Zegzulka - přes počítačové hry k tvorbě digitálních produktů, slávě na LinkedInu a stážím u top firem v Čechách

StartupKidz

Max Kozlov

Byznys

Jakub Zegzulka - přes počítačové hry k tvorbě digitálních produktů, slávě na LinkedInu a stážím u top firem v Čechách

Obrázek epizody Jakub Zegzulka - přes počítačové hry k tvorbě digitálních produktů, slávě na LinkedInu a stážím u top firem v Čechách

Poslechněte si podcast

21. 3. 2020

1 hod 6 min

Když Kuba už ve svých 4 letech přilnul k počítači, neměl tušení jak moc ho to vystřelí do budoucna. Přes lásku ke hrám se dostal ke grafickému a následně produktovému designu. Ve 12 letech vydělával první korunky na vlastním Minecraftovém serveru, Přes tvorbu různých grafik a webů se dostal až k ohromně zajímavým příležitostem ve spolupráci s firmami jako Avast a Avocode. Příběh dnes 17 letého Jakuba zasáhl mnoho lidí na profesní síti LinkedIn, když sdílí střípky ze svého života. Na LinkedIn Summitu 2019 přednášel a pro rok 2020 je nominován na LinkedIn osobnost roku v Čechách.

Jak se Kuba dostal k prvním placeným zakázkám? Jak se vzdělává, aby byl každý den lepším? Jak se dostat k obrovským firmám na stáž či aspoň prohlídku? Jak bojoval s trémou na první verejné přednášce pro 150+ profesionálů? Jak pracoat s (ne)podporou rodičů?

Na tyto odpovědi a více se můžete těšit v tomto rozhovoru s Jakubem Zagzulkou, 17 letým produktovým designérem, který přistupuje ke každé výzvě čelem.

Popis podcastu

Jsou mladí. Jsou jiní. Jsou to rebelové. Plavou proti proudu a rozbíjejí sociální předsudky o tom, co mladá generace dokáže. Technologie, tvorba a podnikání jsou jim přirozené. Své okolí posouvají vpřed a nelze je zastavit. Já jim říkám Startup Kidz. Moje jméno je Max Kozlov (@themaxkozlov). V této sérii rozhovorů vyzpovídám ty nejzajímavější mladé lidi, kteří se do vlastních projektů pustili po hlavě a už nyní sklízejí ovoce. Většinou jsou to prostě mladí kamarádi, co jedou bomby. Poslechněte si jejich příběhy, největší životní úspěchy, selhání a lekce, které se nebojí předávat dál.