Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody SWCSummit #35: Milan Kilik o Future of Coworking nejen v HubHubu.

Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit

Byznys

SWCSummit #35: Milan Kilik o Future of Coworking nejen v HubHubu.

Obrázek epizody SWCSummit #35: Milan Kilik o Future of Coworking nejen v HubHubu.

Poslechněte si podcast

24. 11. 2021

52 min

Už dávno neplatí, že coworking si vybírají jen freelanceři. Zájem o členství v něm projevují startupy, ale i korporátní klienti. Firmy čím dál více umisťují do coworkingu část svých pracovních kolektivů, říká Milan Kilík, Business Development Manager v HubHubu.

Přinesla pandemie konec kancelářské práce, jak jsme ji znali? Podle Kilíka to je složitá otázka. Pro společnosti bude i nadále důležité, aby se jejich týmy setkávaly. Díky tomu vznikají řešení problémů. Ale na druhou stranu, ne všichni zaměstnanci musejí být v permanentním kontaktu s kolegy.

Kilík vidí „svůj“ HubHub více než jen jako místo pro sdílenou práci. Chce, aby HubHub určoval trendy a podporoval kulturu a vzdělávání. Nicméně, tento coworking není jeho jediná aktivita. Je i spoluzakladatelem startupu CUSTOMISEE, kde si každý může navrhnout hokejový dres podle svých představ. CUSTOMISEE se dokonce zúčastnil soutěže ČSOB START IT. Hokej je koneckonců jeho velkou vášní, hraje za tým Prague SUPERBOYS.

Co pro Kilíka znamená pojem komunita? A jak coworkingová prostředí pomáhají městům, ve kterých se nacházejí? Poslechněte si podcast Anny Liprtové s Milanem Kilíkem.

Popis podcastu

SWCSummit podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček - CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!