Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody SWCSummit #32: Zuzana Zamborská o diverzitě.

Startup World Cup & Summit

Startup World Cup & Summit

Byznys

SWCSummit #32: Zuzana Zamborská o diverzitě.

Obrázek epizody SWCSummit #32: Zuzana Zamborská o diverzitě.
Play

Poslechněte si podcast

14. 10. 2021

47 min

Společnosti, které nekladou důraz na rozmanitost svých zaměstnanců, budou zaostávat za svými konkurenty. Pestře poskládaný tým přináší větší šíři nápadů a nový pohled na věc, říká Zuzana Zamborská, spoluzakladatelka spolku BE – ID human. Ten se zabývá právě podporou diverzity ve firmách.

Společnosti na západě jsou v tomto ohledu už dále, ale i české firmy si už začínají uvědomovat výhody diverzity. Často se k ní dostanou díky pobídnutí od svých mateřských společností.

Zuzana se věnuje také podpoře žen v oblasti investic. Spoluzaložila firmu Lumus Investment Collective, která propojuje investorky z celého světa se startupy ve střední a východní Evropě. Tato společnost se věnuje i zvyšování vzdělanosti žen v investicích.

Zajímá vás, jak podpora diverzity pomáhá snižovat šikanu ve školách? Poslechněte si podcast Anny Liprtové ze Startup World Cup and Summit týmu.

Popis podcastu

SWCSummit podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček - CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!