Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody SWCSummit #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy".

Disraptors

Startup World Cup & Summit

Byznys

SWCSummit #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy".

Obrázek epizody SWCSummit #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy".

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

33 min

Jak se pozná úspěšný člověk? Podle Filipa Majora, zakladatele platformy Busyman.cz, je to ten, kdo si dělá to, co chce. Major založil Busyman.cz před jedenácti lety s cílem propojit startupovou komunitu s investory. Nicméně, peníze nebývají jedinou formou pomoci. Angel investoři za sebou často mají vlastní úspěšné projekty. Začínající podnikatele tak dokážou posunout správným směrem i dobře míněnou radou.

I přes nekončící pandemii hodnotí Major loňský rok jako jeden z nejúspěšnějších. Nečekaná situace přiměla jeho tým se trochu zastavit a zamyslet se nad tím, jak platformu posunout dopředu. To vyústilo v digitalizaci procesů a založení „Tinderu pro startupy“.

Busyman ale není jeho jediným projektem, v poslední době se intenzivně věnuje taky virtuální realitě. Založil dokonce dvě studia, kde se tomuto oboru více věnuje.

S kým by se chtěl nejvíce setkat? A jaké netradiční hobby Major má? Poslechněte si podcast Anny Liprtové ze Startup World Cup and Summit týmu.

Popis podcastu

Disraptors (ex-SWCSummit) podcasty budou vycházet pravidelně po celý rok. Těšit se můžete na hosty jako Tosca Musk, sestra Elona Muska, Marvin Liao z 500Startups, Ondřej Vlček - CEO AVASTu, Tania le Moigne, zakladatelky české pobočky GOOGLE, Káťa Vacková z LOONO, která zachraňuje životy bojem s rakovinou, vědce a manažera Martina Tolara, který je už na prahu objevu léku na alzheimerovu chorobu, Jana Řežába z TimeisLtd. a mnohých dalších!