Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Disraptors

Startup World Cup & Summit

Byznys

,

Podnikání

Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Obrázek epizody Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

33 min

Jak se pozná úspěšný člověk? Podle Filipa Majora , zakladatele platformy Busyman.cz , je to ten, kdo si dělá to, co chce. Major založil Busyman.cz před jedenácti lety s cílem propojit startupovou komunitu s investory. Nicméně, peníze nebývají jedinou formou pomoci. Angel investoři za sebou často mají vlastní úspěšné projekty. Začínající podnikatele tak dokážou posunout správným směrem i dobře míněnou radou.

I přes nekončící pandemii hodnotí Major loňský rok jako jeden z nejúspěšnějších. Nečekaná situace přiměla jeho tým se trochu zastavit a zamyslet se nad tím, jak platformu posunout dopředu. To vyústilo v digitalizaci procesů a založení „Tinderu pro startupy“.

Busyman ale není jeho jediným projektem, v poslední době se intenzivně věnuje taky virtuální realitě. Založil dokonce dvě studia, kde se tomuto oboru více věnuje.

S kým by se chtěl nejvíce setkat? A jaké netradiční hobby Major má? Poslechněte si podcast Anny Liprtové ze Startup World Cup and Summit týmu.