Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Obrázek epizody Disraptors #16: Filip Major a "Tinder pro Startupy"

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

33 min

Jak se pozná úspěšný člověk? PodleFilipa Majora, zakladatele platformyBusyman.cz, je to ten, kdo si dělá to, co chce. Major založil Busyman.cz před jedenácti lety s cílem propojit startupovou komunitu s investory. Nicméně, peníze nebývají jedinou formou pomoci. Angel investoři za sebou často mají vlastní úspěšné projekty. Začínající podnikatele tak dokážou posunout správným směrem i dobře míněnou radou.

I přes nekončící pandemii hodnotí Major loňský rok jako jeden z nejúspěšnějších. Nečekaná situace přiměla jeho tým se trochu zastavit a zamyslet se nad tím, jak platformu posunout dopředu. To vyústilo v digitalizaci procesů a založení „Tinderu pro startupy“.

Busyman ale není jeho jediným projektem, v poslední době se intenzivně věnuje taky virtuální realitě. Založil dokonce dvě studia, kde se tomuto oboru více věnuje.

S kým by se chtěl nejvíce setkat? A jaké netradiční hobby Major má? Poslechněte si podcastAnny Liprtovéze Startup World Cup and Summit týmu.