Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Jak si mohou tradiční firmy a startupy navzájem prospět?

Startér

Youradio Talk

Byznys

Jak si mohou tradiční firmy a startupy navzájem prospět?

Obrázek epizody Jak si mohou tradiční firmy a startupy navzájem prospět?

Poslechněte si podcast

18. 2. 2019

10 min

O epizodě podcastu

Některé digitální inovace ve světě už dokázaly kompletně ochromit zaběhlé společnosti. Apple začínal v garáži a povedlo se mu například vyřadit tehdejšího lídra Nokii. Podle Filipa Majora a Jana Brodyho z platformy Busyman se však korporace a startupy navzájem potřebují a měli by dále držet dialog. Pro zaběhlé firmy jsou nováčci zdrojem inovací. Startupy pak v korporátech mohou najít příležitost k uplatnění a finančnímu zisku.

Některé digitální inovace ve světě už dokázaly kompletně ochromit zaběhlé společnosti. Apple začínal v garáži a povedlo se mu například vyřadit tehdejšího lídra Nokii. Podle Filipa Majora a Jana Brodyho z platformy Busyman se však korporace a startupy navzájem potřebují a měli by dále držet dialog. Pro zaběhlé firmy jsou nováčci zdrojem inovací. Startupy pak v korporátech mohou najít příležitost k uplatnění a finančnímu zisku.