Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Startér

YRN

Byznys

Jak si mohou tradiční firmy a startupy navzájem prospět?

Play

Poslechněte si podcast

14. 2. 2019

10 min

O epizodě podcastu

Některé digitální inovace ve světě už dokázaly kompletně ochromit zaběhlé společnosti. Apple začínal v garáži a povedlo se mu například vyřadit tehdejšího lídra Nokii. Podle Filipa Majora a Jana Brodyho z platformy Busyman se však korporace a startupy navzájem potřebují a měli by dále držet dialog. Pro zaběhlé firmy jsou nováčci zdrojem inovací. Startupy pak v korporátech mohou najít příležitost k uplatnění a finančnímu zisku.

Některé digitální inovace ve světě už dokázaly kompletně ochromit zaběhlé společnosti. Apple začínal v garáži a povedlo se mu například vyřadit tehdejšího lídra Nokii. Podle Filipa Majora a Jana Brodyho z platformy Busyman se však korporace a startupy navzájem potřebují a měli by dále držet dialog. Pro zaběhlé firmy jsou nováčci zdrojem inovací. Startupy pak v korporátech mohou najít příležitost k uplatnění a finančnímu zisku. 

Popis podcastu

Pořad přibližuje fungování začínajících firem. Pro všechny, kdo chtějí rozjet vlastní byznys nebo se jen zajímají o startupovou scénu.