Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody vs. Věci, co nám nejdou (ft. Pakočka)

Stárnoucí mileniálové

GoOut

Společnost

,

Zábava

vs. Věci, co nám nejdou (ft. Pakočka)

Obrázek epizody vs. Věci, co nám nejdou (ft. Pakočka)

Poslechněte si podcast

3. 4. 2024

42 min

V tomto jubilejním dílu jsme po delší době obšlehli téma z podcastu Linka - a protože nám nejde nezvat si výtečné hosty, přišla je za námi prodiskutovat Jana „Paky“ Pakočka. K takzvanému jádru pudla jsme se díky tomu dostali hned po úvodní diskuzi o tom, jestli je možné dostat zácpu z podcastu Swag.


Co nám tedy nejde? Dominikovi vyhrávat v šachách, Janě vyslovit „papuchalk“ a Michalovi účastnit se v tipovacích konverzacích. Společně pak kroutíme hlavou nad naší neschopností malovat a/nebo řídit auto. Ani jednomu z nás ale nevadí, že nám nejde jíst sýr s živými červy.


Na herohero.co/starnoucimilenialove se dozvíme zásadní informace o Michalově budoucím blogu, zasmějeme se Dominikovu orientačnímu smyslu a na základě náhodné kauzy ze sociální sítě twitter tečka com probereme smysl slušného oblékání. Na závěr se zamyslíme nad tím, jaké asi je mít neomezené množství peněz. Ani být absurdně bohatí nám totiž nejde.