Povídka od legendárního autora Richarda Mathesona, kterou probíráme ve Stanici hrůzy dnes, promlouvá k hluboce zakořeněným civilizačním instinktům uvnitř nás. Celá by se totiž dala stáhnout do věty: "Nebuď paranoidní, proboha, co se asi může stát?" Inu, odpověď si můžeme přečíst, že. A když jsme u té kultury, Mikádo se dneska vydá do divadla.Celé epizody jsou dostupné na Forendors.cz/stanice.hruzy
Povídka od legendárního autora Richarda Mathesona, kterou probíráme ve Stanici hrůzy dnes, promlouvá k hluboce zakořeněným civilizačním instinktům uvnitř nás. Celá by se totiž dala stáhnout do věty: "Nebuď paranoidní, proboha, co se asi může stát?" Inu, odpověď si můžeme přečíst, že. A když jsme u té kultury, Mikádo se dneska vydá do divadla.
Celé epizody jsou dostupné na Forendors.cz/stanice.hruzy
Podcast, kde Tereza Kujová a Jan Studnička rozebírají horor od klasik po novinky a hledají, co nás na něm tolik fascinuje.
Cele epizody najde na Herohero.co/StaniceHruzy