Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Top desítka domácích mazlíčků

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Top desítka domácích mazlíčků

Obrázek epizody Top desítka domácích mazlíčků
Play

Poslechněte si podcast

13. 10. 2021

54 min

Bratr a Sestra prošli internet aby nalezli odpověď na jednu ze základních otázek lidstva: Jakého mazlíčka si pořídit? Pojďme si společně se Sourozenci projít výsledky průzkumu na téma popularity domácích zvířátek. Uhádnete prvních deset nejpopulárnějších?

Popis podcastu

Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Pokud nám chcete poslat vaše příběhy do posluchačských Pindů Gryndů tak nám je pošlete na náš email: stalonamtozato@gmail.com Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! :)