Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Obrázek epizody Svatá trojice výletů

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Svatá trojice výletů

Obrázek epizody Svatá trojice výletů

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

1 hod 1 min

Některé z příběhů Bratra a Sestry jsou jako legendy. Mají pravdivý základ, ale to, jak je sourozenci odvypráví, nemusí odpovídat skutečnému dění. Po hromadných a častých protestech na pravdivost příběhů, zejména ze strany rodičů a blízkých, přicházejí sourozenci s revoluční epizodou. Jejich povídání bude tentokrát podloženo digitální sbírkou fotografií. Konkrétně se podívají na výlety do Řecka a Tuniska... a Egypta?

Popis podcastu

Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Pokud nám chcete poslat vaše příběhy do posluchačských Pindů Gryndů tak nám je pošlete na náš email: stalonamtozato@gmail.com Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! :)