Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Svatá trojice výletů

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Svatá trojice výletů

Obrázek epizody Svatá trojice výletů

Poslechněte si podcast

3. 3. 2021

1 hod 1 min

O epizodě podcastu

Některé z příběhů Bratra a Sestry jsou jako legendy. Mají pravdivý základ, ale to, jak je sourozenci odvypráví, nemusí odpovídat skutečnému dění. Po hromadných a častých protestech na pravdivost příběhů, zejména ze strany rodičů a blízkých, přicházejí sourozenci s revoluční epizodou. Jejich povídání bude tentokrát podloženo digitální sbírkou fotografií. Konkrétně se podívají na výlety do Řecka a Tuniska... a Egypta?
Některé z příběhů Bratra a Sestry jsou jako legendy. Mají pravdivý základ, ale to, jak je sourozenci odvypráví, nemusí odpovídat skutečnému dění. Po hromadných a častých protestech na pravdivost příběhů, zejména ze strany rodičů a blízkých, přicházejí sourozenci s revoluční epizodou. Jejich povídání bude tentokrát podloženo digitální sbírkou fotografií. Konkrétně se podívají na výlety do Řecka a Tuniska... a Egypta? Hádejte ve které zemi se odehrálo co a dejte nám vědět na discordu! ?Spojte se s námi: DISCORD: discord.gg/ZwhAavhPB7 INSTAGRAM: www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en FACEBOOK: www.facebook.com/stalonamtozato/ EMAIL: (pro vaše příběhy do Pindů Gryndů a jiné dotazy) stalonamtozato@gmail.com -------------------------------------------------------------------------------- ☕PODPOŘTE SESTRU (kupte jí kafe) https://www.buymeacoffee.com/narakafe