Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Šortková: Udělej si sám

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Šortková: Udělej si sám

Obrázek epizody Šortková: Udělej si sám

Poslechněte si podcast

14. 9. 2021

14 min

O epizodě podcastu

Asi to všichni znáte, někdy prostě chceme víc, než si můžeme dovolit. Lepší než utratit své těžce vydělané peníze je tak ke chtěným předmětům přijít vlastní tvořivostí. Bratr a Sestra v rychlosti nastíní, jak řeší získávání běžných domácích předmětů svou zručností a vynalézavostí.
Asi to všichni znáte, někdy prostě chceme víc, než si můžeme dovolit. Lepší než utratit své těžce vydělané peníze je tak ke chtěným předmětům přijít vlastní tvořivostí. Bratr a Sestra v rychlosti nastíní, jak řeší získávání běžných domácích předmětů svou zručností a vynalézavostí. ?Spojte se s námi: DISCORD: discord.gg/ZwhAavhPB7 INSTAGRAM: www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en FACEBOOK: www.facebook.com/stalonamtozato/ EMAIL: (pro vaše příběhy do Pindů Gryndů a jiné dotazy) stalonamtozato@gmail.com -------------------------------------------------------------------------------- ☕PODPOŘTE SESTRU (kupte jí kafe) https://www.buymeacoffee.com/narakafe