Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Najděte si:

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Šortková: Šťastný candát

Play

Poslechněte si podcast

4. 5. 2021

17 min

Život je krátký jako nohavice šortek. Proto každý radostný moment strávený s rodinou vždy stojí za to. Že se štěstí a radost nedá koupit? Omyl! Kdo si koupí a následně zahraje jednoduchou karetní hru “šťastný candát” pozná, co to znamená smát se až se za břicho popadat. Radostný rodinný moment tak nastane do méně než pěti minut.

Popis podcastu

Jsme Bratr a Sestra z Moravy a bavíme se v podcastu o tom, co jsme v životě prožili a jestli nám to stálo za to! Pokud se chcete zasmát, zavzpomínat na dětství, či slyšet až jaké hrůzy jsou děti schopné vykutit, neváhejte se k nám připojit a zaposlechnout se. Ideální k vaření, dlouhým cestám autem, procházkám, či jiné relaxační činnosti. Pokud nám chcete poslat vaše příběhy do posluchačských Pindů Gryndů tak nám je pošlete na náš email: stalonamtozato@gmail.com Najdete nas na Spotify, iTunes a SoundCloudu. Do naší komunity se můžete zapojit na Instagramu, kde jsme v porovnání aktivní nejvíce, nebo na Facebooku. Těšíme se na slyšenou! :)