Pro přehrání dalších podcastů se prosím registrujte.

Aplikace je ZDARMA. Váš email potřebujeme pouze k tomu, abychom vám mohli vybírat podcasty přesně na míru. Budete moci odebírat podcasty, hledat osobnosti a témata napříč podcasty, aby vám neunikl žádný zajímavý rozhovor.

Vyzkoušejte vaše osobní rádio. Děkujeme, Team Youradio Talk.

Obrázek epizody Pindy nebo gryndy? brigády

Stálo nám to za to?

Bratr a Sestra

Zábava

Pindy nebo gryndy? brigády

Obrázek epizody Pindy nebo gryndy? brigády

Poslechněte si podcast

27. 5. 2020

49 min

O epizodě podcastu

Po dlouhé době jsou tu opět pindy nebo gryndy. Sestra i Bratr mají připravené 3 povídky, které však nemusí být zcela pravdivé. Je jen na vás, jestli společně se sourozenci uhádnete, co si který z nich vymyslel a co je holá pravda. Přejeme hodně štěstí při hádání.
Po dlouhé době jsou tu opět pindy nebo gryndy. Sestra i Bratr mají připravené 3 povídky, které však nemusí být zcela pravdivé. Je jen na vás, jestli společně se sourozenci uhádnete, co si který z nich vymyslel a co je holá pravda. Přejeme hodně štěstí při hádání. ?Spojte se s námi: DISCORD: discord.gg/ZwhAavhPB7 INSTAGRAM: www.instagram.com/stalonamtozato/?hl=en FACEBOOK: www.facebook.com/stalonamtozato/ EMAIL: (pro vaše příběhy do Pindů Gryndů a jiné dotazy) stalonamtozato@gmail.com -------------------------------------------------------------------------------- ☕PODPOŘTE SESTRU (kupte jí kafe) https://www.buymeacoffee.com/narakafe